The Five

Drie Nederlanders en twee Kenianen, dat maakt vijf. Wij vormen het management team van upMention. We houden ons bezig met groei, leiding geven, strategie en wat zich verder aandient. Heb je een vraag? Weet je welkom.

thefive@upmention.com

Arjan Schollaart

Ontdekte het geheim

j.schollaart@upmention.com

085 - 760 33 35

Geerten Schollaart

Deelt het geheim

g.schollaart@upmention.com

085 - 760 33 32

Andries Schollaart

Ontrafelt het geheim

a.schollaart@upmention.com

085 - 760 33 36

Richard Kiptoo

Laat het geheim werken

r.kiptoo@upmention.com

085 - 760 33 40

Risper Wanjiru

Laat het geheim werken

r.wanjiru@upmention.com

085 - 760 33 41

uptick

Ons hoofddoel bij uptick is om ervoor te zorgen dat het bedrijf groeit en bloeit. We zorgen voor financiële inzichten, dat alles in- en extern soepel verloopt en werken aan procesoptimalisatie om een efficiëntieslag te kunnen slaan.

uptick@upmention.com

Pascal Bavuma

Laat het geheim werken

p.bavuma@upmention.com

085 - 760 33 10

SRH

Als SRH beantwoorden wij je vraag die gaat over gezien en gevonden worden. Samen met jou maken we een concreet stappenplan om in Google positie te kiezen, je toegevoegde waarde te tonen en op die manier betekenisvol te zijn.

srh@upmention.com

Geerten Schollaart

Deelt het geheim

g.schollaart@upmention.com

085 - 760 33 32

Alexander Zuidam

Deelt het geheim

a.zuidam@upmention.com

085 - 760 33 13

Lions

Wij zijn de belichaming van creativiteit en actualisering. Met een diverse mix van vaardigheden en ervaring helpen wij om jouw visie en ideeën tot leven te brengen. We geven prioriteit aan klantwaarde, kwaliteit, effectieve communicatie en samenwerking, en zijn altijd op zoek naar manieren om te verbeteren en aan te passen aan veranderende behoeften.

lions@upmention.com

Richard Kiptoo

Laat het geheim werken

r.kiptoo@upmention.com

085 - 760 33 40

Hellen Ndungu

Laat het geheim werken

h.ndungu@upmention.com

085 - 760 33 47

Oscar Bett

Laat het geheim werken

o.bett@upmention.com

085 - 760 33 49

Abidjah Mudavadi

Laat het geheim werken

a.mudavadi@upmention.com

085 - 760 33 33

Carol Mutinda

Laat het geheim werken

c.mutinda@upmention.com

085 - 760 33 33

The PR Team

PR staat voor Public Relations, maar ook voor PageRank. En dat is precies wat we doen. De experts van dit team gebruiken SEO-teksten, linkbuilding en Public Relations om jouw bedrijf of product in de top van Google Search te krijgen. Samen met jou, zetten wij ons volledig in om de letters PR ook te laten staan voor Proven Results!

pr@upmention.com

Trizah Muragu

Laat het geheim werken

t.muragu@upmention.com

085 - 760 33 15

Stephen Muthoka

Laat het geheim werken

s.muthoka@upmention.com

085 - 760 33 33

Hildah Wanjiku

Laat het geheim werken

h.wanjiku@upmention.com

085 - 760 33 33

Brian Muema

Laat het geheim werken

b.muema@upmention.com

085 - 760 33 33

Zacharia Kimotho

Laat het geheim werken

z.kimotho@upmention.com

085 - 760 33 33

Summiteers

Ambitieuze spelers in de SEO-markt. Wij vormen het Summiteers team van upMention. We streven ernaar om de top van succes te bereiken net als bergbeklimmers en helpen bedrijven hun hoogtepunt te bereiken. Ons team gaat altijd de uitdaging aan en helpt je graag de top te bereiken!

summiteers@upmention.com

Risper Wanjiru

Laat het geheim werken

r.wanjiru@upmention.com

085 - 760 33 41

Samantha Zadock

Laat het geheim werken

s.zadock@upmention.com

085 - 760 33 43

Julan Deden

Laat het geheim werken

j.deden@upmention.com

085 - 760 33 39

Lucien Lachman

Laat het geheim werken

l.lachman@upmention.com

085 - 760 33 37

Kennedy Mukulya

Laat het geheim werken

k.mukulya@upmention.com

085 - 760 33 33

Brenda Tendet

Laat het geheim werken

b.tendet@upmention.com

085 - 760 33 18

Apex

Diversiteit, flexibiliteit, senioriteit en betrouwbaarheid definiëren Apex. Jarenlange ervaring op het gebied van online marketing zorgt ervoor dat Apex antwoord heeft op ieder complex SEO of SEA vraagstuk. De kracht van Apex schuilt hem in de diepgaande marketingkennis in combinatie met een constructieve samenwerking met haar klanten.

apex@upmention.com

Sander Vinke

Laat het geheim werken

s.vinke@upmention.com

085 - 760 33 48

Teresiah Mumbi

Laat het geheim werken

t.mumbi@upmention.com

085 - 760 33 45

Martijn Geerhold

Laat het geheim werken

m.geerhold@upmention.com

085 - 760 33 38

Victor Anchinga

Laat het geheim werken

v.anchinga@upmention.com

085 - 760 33 17

Esther mwango

Laat het geheim werken

e.mwango@upmention.com

085 - 760 33 20

Fleur Nordkamp

Laat het geheim werken

f.nordkamp@upmention.com

085 - 760 33 16

Chasers

Chasers is een innovatief team van digitale marketeers die toegewijd zijn aan het helpen van bedrijven om hoger te scoren in zoekmachines. Door gebruik te maken van de nieuwste SEO- en SEA-technieken streven we ernaar om topposities in Google te bereiken voor klanten. Waardoor ze hun zichtbaarheid vergroten, meer klanten bereiken en meer leads zullen genereren. Team chasers jaagt altijd topposities op Google na.

chasers@upmention.com

Joost Kerssen

Laat het geheim werken

j.kerssen@upmention.com

085 - 760 33 11

Ignatius Kuria

Laat het geheim werken

i.kuria@upmention.com

085 - 760 33 19

Michael Njoroge

Laat het geheim werken

m.njoroge@upmention.com

085 - 760 33 33

Joran Huisman

Laat het geheim werken

j.huisman@upmention.com

085 - 760 33 12

Matthias van Asperen

Laat het geheim werken

m.vanasperen@upmention.com

085 - 760 33 14

image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor